Ubytovanie Cenník Fotogaléria Mapy Kontakt slovenčina english german polsky
Chata pri potoku - vaše ubytovanie vo Výsokých Tatrách

 
Chata pri potoku

Chata pri potoku sa nachádza v pokojnom lesnom prostredí v Chatovej osade Stará Lesná vo Vysokých Tatrách 4km od Tatranskej Lomnice.

Chata ponúka: ubytovanie 20 lôžok v dvojpostelovych izbách s prístelkami a tv, reštauráciu kde sa podávajú raňajky formou bufetových stolov s možnosťou si zakúpiť aj občerstvenie. V dvoch spoločenských miestnostiach s krbom a TV plazmou je možnosť oddychu. Hostia majú k dispozícii bezplatne wifi pripojenie na internet a parkovanie. V Letných mesiacoch môžu hostia využiť gril na opekanie. Ponúkame vstup do termálnych kúpalísk a to Vrbov s 20% zľavou vzdialený 10km, Aquacity s 15%zlavou vzdialený 16km a Hotel titris/Odborar/ 10%zlava vzdialený 4km v neďalekej Tatr.Lomnici. V Starej Lesnej a V Tatranskej Lomnici sú k dispozícii aj tenisové kurty a vo Veľkej Lomnici Golfovy areal Black Stork. V Zime je lyžiarsky areál 4km Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso 24km a 16km Bachledova dolina. Celý objekt chaty je v nefajčiarskej zóne.

Podmienky

Chata:
registrácia pri nástupe po 14hod
odhlásenie v deň odchodu do 10 hod.
Platba v hotovosti pri nástupe na chatu kde bude odrátaná záloha.
Domáce zvieratá sú povolene na požiadanie za poplatok.
Chata pri potoku, Chatová osoda, 059 XX Stará Lesná Vysoké Tatry, GPS: N 49°10´03.6" E 20°17´17.1" +421 (905) 299 074, chatapripotoku@stonline.sk
správa RS
Ubytovanie |  Cenník |  Fotogaléria |  Mapa |  Kontakt